Doğru Yol Partisi
  Son Dakika :   
 
 
 
ANASAYFA
GENEL BAŞKAN
VİDEOLARI
DANIŞMANLARI
PARTİ KURUCULARI
GENEL İDARE KURULU
MKYK
BAŞKANLIK DİVANI
Y.HAYSİYET DİVANI
İL BAŞKANLARI
İLÇE BAŞKANLARI
RESİMLER ve LOGO
TÜZÜK
PROGRAM
ZİYARETÇİ DEFTERİ
İLETİŞİM

KADINA ŞİDDETE HAYIR

YENİ YIL MESAJI
2020 yılı ülkemiz açısından acı ve üzüntüler ile geçen  bir yıl  olmuştur.
Deprem felaketleri,  yoksulluk,işsizlik ve de tüm dünyayı saran, milyonlarca insanın ölümüne  yol açan COVID _19 salgınıyla mücadele süregelmiştir.
DOĞRUYOL  PARTİSİ tüm bu olumsuzluklara rağmen, büyük bir azim ve çalışma ile yoluna devam etmiş, seçim startını verebilme adına  il ve ilçe kuruluş  çalışmalarını istenilen noktaya  getirmiştir. Bu büyük özveri  ve başarılı çalışmanın 2021 yılına  devredilmesi  ve aynen devam etmesi tek dileğimdir.
Yeni bir yılda özveri ile çalışmamızın devamını ,huzuru,sağlığı, başarıyı  ve  barışı beraberinde getirir inşallah.
DOĞRUYOL PARTİSİ  birliğin, beraberliğin, sevginin,huzurun, ve başarının partisidir. kuruluş tarihinden bu güne her konuda başarılı çalışmalar yapmış ve ülkemize büyük  katkılar  sağlamıştır.
2021 yılında da aynı başarılı çalışmayı ,aynı  özveriyi göstereceğinden hiç kuşkum yoktur.bu vesile  ile Tüm dava  arkadaşlarımın, tüm üyelerimizin  yeni yılda sağlıklı, huzurlu,mutlu,ve başarılı olması dileğiyle ,yeni yılınızı en içten  dileklerimle kutlar ,iktidar olma yolunda çalışmalarınızda  başarılar  dilerim.
MUZAFFER TAN
DYP GENEL BAŞKAN
VEKİLİ
GEN.BŞK.YRD.


KADINA ŞİDDETE HAYIR.
Kadınlar korunmaya, sevilmeye, sayılmaya, ilgi  görmeye layık en önemli degerlilerimizdir. Kadın demek,emek demek, fedakârlık demek,karşılıksız sevgi ve güç demektir.
Kadınlarımız bizim için çok önemlidir. onlar bir anne ,bir abla,yol gösterici, aileyi aile yapan değerlerdir. Kadının toplum üzerinde bu kadar emeği varken onlara yapılan bu zülüm bu işkence nedir acaba? son yıllarda ne yazıkki kadına şiddetin her türlüsünü görmekteyiz. özellıkle de eşinden ayrılan, arkadaşından ayrılan kadınlarımızın, eski eş, eski arkadaş tarafından fiziksel ve psikolojik saldırılara uğradığını hep görmekteyiz. bu şiddetin en önemli nedeni ise eğitimsizlik, bilinçsiz çocuk yetiştirme, kötü çevre ,aile bireylerinin çocuğa kötü model olması vb gibi nedenleri sayabiliriz. Bu  şiddetin bir an önce son bulması gerekir. Devlet kadına şiddet uygulayan, kadını öldüren canilere gereken en ağır cezayı vermelidir. bu konuda asla ve asla geri adım atılmamalıdır. nede olsa 5_10 yıl yatar, sonrada af çıkar ve özgürlüğüme kavuşurum düşüncesi içinde olan insanlar ne yazıkki kadınlarımızı katletmekte ve bunuda erkeklik saymaktadır. oysa bir eş kadınına sahip çıkmalı  onu her türlü olumsuzluklardan korumalı ve sevmelidir.
Bu vesile ile kadınlarımıza yapılan şiddeti  DOĞRUYOL PARTİSİ olarak  şiddetle kınıyor, devletimizin en kısa zamanda gerekli önlemi alacaklarını umut ediyor,bu konunun takipcisi  olacağımızı kamu oyuna sunuyoruz.
saygılarımla,
MUZAFFER TAN
DYP GENEL BAŞKAN VEKİLİ
GEN.BSK YRD.

DYP Genel Merkezi [ 1.1.2021
 
Eklenen Yorumlar 


 

 
İçimizden

BİZE YAZIN

Her Hakkı Saklıdır. DOĞRU YOL PARTİSİ© 2010 Tasarım : Linear Yazılım

LİNEAR YAZILIM