Doğru Yol Partisi
  Son Dakika :   
 
 
 
ANASAYFA
GENEL BAŞKAN
VİDEOLARI
DANIŞMANLARI
PARTİ KURUCULARI
BAŞKANLIK DİVANI
GENEL İDARE KURULU
MKYK
Y.HAYSİYET DİVANI
İL BAŞKANLARI
İLÇE BAŞKANLARI
RESİMLER ve LOGO
TÜZÜK
PROGRAM
ZİYARETÇİ DEFTERİ
İLETİŞİM

GENEL BAŞKAN'IN AÇIKLAMASI
                      

Sayın Genel Başkan Çetin Özaçıkgöz'ün açıklaması :

           "BÜYÜK AİLEME SESLENİYORUM"

     Herkes şunu çok iyi bilmelidir ki; DYP'li olmak ayrıcalıktır. Ayrıcalıktır çünkü "Yanan ışıkta, akan çeşmede, tüten bacada, çalışan fabrikada, köprüde, yolda, otobanda biz varız" Türkiye'ye Türkiye'ler koyan büyük bir misyonun bugünkü tek temsilcisiyiz.
     DYP'ni ve bizi beğenmeyenler de çıkabilecektir. 7 Haziran 2015 milletvekilliği seçim kampanyasında TRT'de yapmış olduğum konuşmada DYP'ni beğenmeyenlere "Ne kadar yardımcılarınız, danışmanlarınız, kadrolarınız, teşkilatlarınız varsa hepsini alın gelin, istediğiniz bir TV kanalında canlı yayında Türkiye'nin sorunlarını, çözüm yollarını, iç politikayı, dış politikayı tartışalım, TV stüdyosuna sığamayız derseniz Kızılay Meydanına gelin, oraya da sığamayız derseniz Taksim Meydanına gelin, orayı da beğenmezseniz Kırkpınar'a gelin" demiştim.
     Bir hafta sonra yine TRT'de yapmış olduğum ikinci konuşmada da DYP'ni beğenmeyenleri millet önünde konuşmaya davet etti isem de, şu ana kadar karşı taraftan hiç ses çıkmadı. Onlar istedikleri kadar duymamazlıktan gelsinler, istedikleri kadar tenezzül etmiyorlarmış gibi rol yapsınlar, yakalayıncaya kadar takip edeceğiz.
     Her aman söylediğim gibi, milletimizi ikna etmemizde bir sorun yoktur, olamaz. Biz medyayı ikna etme çabası içindeyiz. Medyayı ikna edip 82 milyona sesimizi duyurduğumuz zaman, DYP'nin milletimizle sandığın başında nasıl kucaklaştığını, milletimizin DYP'ni nasıl bağrına bastığını herkes görecektir.
     İşte o gün geldiğinde sağda solda, daha doğrusu bizim olmadığımız yerlerde hakkımızda yalan yanlış laflar edenler, DYP'nin bir yanardağ gibi infilak  ettiğini görenler "biz zaten DYP'liydik" diyeceklerdir.
     Ak Parti'den sonraki iktidarın adı DYP Siyasi İkidarı olacaktır. Bu iktidar yolculuğunda hiçbir şahıs, zümre ve makamın önünde şimdiye kadar olduğu gibi eğilmedik, bundan sonra da eğilmeden, bükülmeden mücadelemizi sürdüreceğiz.
     DYP bundan önce de iktidardan uzaklaştı. Her seferinde tamam artık, bitti dendi, yasaklandı. Herkesin bildiği gibi 6 kere gitti, 7 kere geldi. En son geldiğinde doğal liderimiz CUMHURBAŞKANI olmuştur.

      8.kere görüşmek üzere, büyük aileme selamlarımı sunuyorum.

ÇETİN ÖZAÇIKGÖZ
Genel Başkan

    
   
DYP Genel Merkezi [ 20.12.2019
 
Eklenen Yorumlar 


 

 
İçimizden

BİZE YAZIN

Her Hakkı Saklıdır. DOĞRU YOL PARTİSİ© 2010 Tasarım : Linear Yazılım

LİNEAR YAZILIM